OJS Akademik Dergi Sistemi kullananların en çok istediği eklentilerden biri olan “Resim Slayt” artık OJS’nin en gelişmiş versiyonu (OJS3.3+) için kullanılabilir durumda.

Eğer OJS’nin en güncel, güvenli ve gelişmiş versiyonu olan OJS 3.3+ kullanıyorsanız bu eklentiyi editör yönetim paneliniz aracılığıyla yükleyebilir, dergi sitenizin ana sayfasında resimleri slayt şeklinde gösterebilirsiniz. Resimlerin üzerine metin eklemek de mümkün.

Örnek görüntü aşağıdaki gibidir. OJS’de çalışan örneğini demo sayfasında görebilirsiniz.

 • Eklenti Adı: Slider Home Plugin
 • Geliştirici: Carola Fanselow, Ronald Steffen

İndir

sliderHome-2.3.1.0.tar.gz

sliderHome-2.3.1.0.zip

Eklenti GitHub Sayfası: GitHub Page

Demo 1incele

Sistem Gereksinimleri

Eklenti OJS ve OMP’nin aşağıdaki versiyonları ile uyumludur:

 • OJS/OMP 3.3+

Kurulum

Eklentiyi yüklemek ve kurmak için:

 •  tar.gz dosyasını (Yönetim paneli > Website Ayarları > Eklentiler > Yüklenmiş eklentiler) Yeni eklenti yükle panelini kullanarak yükleyebilir aktif edebilirsiniz.
 • Aktif ettikten sonra Websitesi ayarları – Görünüm sayfasında Slider Plugin sekmesi ortaya çıkacaktır. Bu panel aracılığıyla gerekli eklemeleri yapıp sitenisin anasayfasında görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

OJS Akademik Dergi Sisteminin eski versiyonlarından birini kullanıyorsanız güvenlik, hız ve çeşitli özellikler açısından yeni versiyona geçmenizi öneririz. Bu konuda ekibimizden destek alabilirsiniz…

 

Kategori

Konu yoruma kapalıdır.

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Dön